Archiwum Wydarzeń

Ceramiczne tabliczki na ogrodzeniu SUW Podgórna

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Na Górze w ramach grantu otrzymanego w konkursie "Tu mieszkam, tu zmieniam" organizowanego przez Fundację Banku Zachodniego WBK realizuje projekt Ceramiczny street art. Młodzi mieszkańcy naszego miasta opracowali projekty, a następnie wykonali ceramiczne tabliczki zachęcające do sprzątania po swoim psie.  Są one zawieszane w różnych częściach miasta. Kolejne niezwykłe prace, których autorami są Nadia, Patrycja, Maja, Olek i Miłosz, zawisły na ogrodzeniu Stacji Uzdatniania Wody przy ulicy Podgórnej.  Warto na chwilę przystanąć przy nich i zastanowić się nad ich przesłaniem. Młodym twórcom gratulujemy znakomitych pomysłów.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Wody

Czytaj więcej...

22 marca 2016 roku przedstawiciele MWiK Sp. z o.o. gościli w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stróżewie, w ramach obchodzonego tam Światowego Dnia Wody. Uczniowie z klasy VI przygotowali program artystyczny poświęcony wodzie. Następnie Pan Prezes Stanisław Biniecki przeprowadził prezentację pt. „Skąd się bierze woda w kranie?”. Natomiast Pani Magdalena Wekwert z Laboratorium Zakładowego wraz z dziećmi ze szkoły przeprowadziła doświadczenia związane z wodą.

Czytaj więcej...

MWiK Sp. z o.o. z Certyfikatem JAKOŚĆ ROKU 2015!

Czytaj więcej...

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Chodzieży otrzymała ogólnopolski Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® 2015 w kategorii ekologia. Kapituła przyznająca Certyfikat doceniła efekt ekologiczny uzyskany poprzez realizację projektu inwestycyjnego pod nazwą "Uporządkowanie gospodarki wodno - ściekowej na terenie miasta i gminy Chodzież".

Wręczenie Certyfikatów JAKOŚĆ ROKU® miało miejsce 17 marca 2016 roku w Warszawie, w ramach II Europejskiego Kongresu Jakości. Dodatkowo MWiK Sp. z o.o. została wyróżniona specjalną statuetką JAKOŚĆ ROKU® BRĄZ.

 

informacja
o przetwarzaniu
danych
osobowych

Realizacje MWiK Chodzież