Archiwum Wydarzeń

Zmiana terminu odczytu i rozliczenia

Czytaj więcej...

Informujemy, że od stycznia 2017 roku ulegną zmianie terminy odczytów wodomierzy i rozliczeń dostarczonej wody/odprowadzonych ścieków. Odczyt wykonywany będzie zawsze ostatniego dnia miesiąca. Faktura zostanie dostarczona w ciągu pierwszego tygodnia kolejnego miesiąca. W miesiącu styczniu odczyt wodomierzy będzie miał miejsce 31.01.2017. Faktury otrzymają Państwo do 06.02.2017 roku.

Wymiana umów z Odbiorcami

Czytaj więcej...

Informujemy, że rozpoczęliśmy wymianę umów na dostawę wody i odbiór ścieków. Wymiana wiąże się z koniecznością dostosowania treści umów do wymogów wynikających z obowiązujących przepisów prawa.W ciągu najbliższych miesięcy wszyscy Odbiorcy usług otrzymają związany z tym komplet dokumentów. Zgodnie z  ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, przekazana zostanie kompleksowa treść informacji konsumenckiej, w której przedstawiono najistotniejsze elementy umowy. Każdy z Odbiorców przed podpisaniem umowy, zgodnie z w/w ustawą, powinien podpisać oświadczenie o zapoznaniu się z informacją.

Czytaj więcej...

Piknik Naukowy - 4 Żywioły

Czytaj więcej...

W niedzielę, 18 września na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się II chodzieski Piknik Naukowy pod hasłem 4 Żywioły.
Zainteresowanie imprezą znacznie przerosło oczekiwania organizatorów. W pikniku rodzinnie i w grupach zorganizowanych, wzięli udział mieszkańcy miasta oraz grupy zorganizowane z terenu gminy Chodzież, z Czarnkowa, Trzcianki, Piły, Rogoźna, a nawet z Bydgoszczy. Ideą imprezy było zmotywowanie młodych ludzi do samodzielnego zdobywania wiedzy z zakresu ekologii. Aby zachęcić uczniów, organizatorzy tak przygotowali stoiska, by przekazywanie wiedzy odbywało się w jak najatrakcyjniejszy sposób.

Czytaj więcej...

Roboty budowlane na terenie miasta i gminy

Czytaj więcej...

Informujemy, że w dniu 31 sierpnia 2016 r. zakończyły się roboty budowlano - montażowe dotyczące:

1. Budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej wraz z kanałami bocznymi w granicach pasa drogowego w ul. Topolowej w Chodzieży.
2. Budowy sieci wodociągowej rozdzielczej i kanalizacji sanitarnej w Studzieńcu, gm. Chodzież.
3. Budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej na os. Przylesie, gm. Chodzież.

Czytaj więcej...

MWiK na Dożynkach w Strzelcach

Czytaj więcej...

Zgodnie z tradycją mieszkańcy gminy Chodzież podsumowali tegoroczne żniwa podczas uroczystych Dożynek gminno-parafialnych. Odbyły się one 27 sierpnia w Strzelcach. Obok wspaniałych stoisk 11 gminnych sołectw znalazło się też stoisko Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Chodzieży.
Była to znakomita okazja do spotkania się z mieszkańcami naszej gminy. Pod wodociągowym namiotem tradycyjnie każdy mógł napić się zimnej kranówki serwowanej z saturatora. Jako że dzień był wyjątkowo upalny, to i kolejka po wodę nie malała. Ta smakowała wszystkim, od maluchów aż po seniorów.

Czytaj więcej...

Źródełka wody pitnej w szkołach

Czytaj więcej...

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. zamontowały w trzech szkołach podstawowych: nr 1 i 3 w Chodzieży oraz w Stróżewie źródełka wody pitnej zasilane bezpośrednio z instalacji wodociągowych budynków. Uczniowie będą mogli napić się popularnej kranówki. Źródełka posiadają również specjalny kranik umożliwiający napełnienie bidonu.

Woda do picia pochodzi z sieci wodociągowej i spełnia wszelkie aktualnie obowiązujące normy dla wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Czytaj więcej...

Gazele Biznesu 2015

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że nasza spółka została laureatem rankingu Gazele Biznesu 2015. Była to 16. edycja rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, a ranking publikowany w postaci specjalnego wydania, dołączany jest do "Pulsu Biznesu".

Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Celem rankingu jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

MWiK na Pikniku Historycznym

Czytaj więcej...

Tradycyjnie i konsekwentnie Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. przekonują mieszkańców naszego regionu do picia „kranówki”. Tym razem robiliśmy to 11 czerwca 2016 roku podczas Rodzinnego Pikniku Historycznego w Zacharzynie. Woda z saturatora podłączonego do sieci wodociągowej, cieszyła się ogromnym powodzeniem, zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych. Obecność chodzieskich wodociągów na pikniku historycznym nie była przypadkowa. Działamy od 102 lat, łącząc tradycję z nowoczesnością.

Czytaj więcej...

MWiK na Targach Gospodarczych

Czytaj więcej...

Na stoisku Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. podczas XXI Chodzieskich Targów Gospodarczych „Promocje 2016”, które odbyły się w dniu 4 czerwca 2016 r., przekonywaliśmy mieszkańców naszego miasta do picia popularnej „kranówki”. Dodatkowo zachęcaliśmy do bycia „eko” z wodociągami i skorzystania z opcji e-faktury. Woda z saturatora cieszyła się ogromnym powodzeniem, zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych. Smakowała wszystkim!

Czytaj więcej...

Wizyta licealistów na SUW Podgórna i MOŚ Studzieniec-Łęg

Czytaj więcej...

7 i 15 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy IIIC o profilu geograficzno-matematycznym I Liceum Ogólnokształcącego św. Barbary w Chodzieży wraz z nauczycielem geografii - Panem Mariuszem Witczukiem, uczestniczyli w zajęciach terenowych prowadzonych przez pracowników MWiK. Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili Stację Uzdatniania Wody przy ul. Podgórnej w Chodzieży. Kierownik Działu Eksploatacyjno-Technicznego - Pan Tomasz Biszof, opowiedział krok po kroku o procesie pozyskiwania wody, jej uzdatniania oraz dostarczania do naszych domów. Drugiego dnia uczniowie odwiedzili Miejską Oczyszczalnię Ścieków Studzieniec-Łęg.

Czytaj więcej...

 

informacja
o przetwarzaniu
danych
osobowych

Realizacje MWiK Chodzież