Archiwum Wydarzeń

Przebudowa sieci wodociągowej na terenie miasta Chodzież

Przebudowa sieci wodociągowej na terenie miasta Chodzież

08.06.2022 r.
---------------
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o. w Chodzieży rozpoczęła inwestycję pn. „Przebudowa sieci wodociągowej na terenie miasta Chodzież - ul. Matejki, Kilińskiego, Jagiellońska, Daszyńskiego, Słowackiego”. W związku z tym wprowadzono czasową zmianę organizacji ruchu i dostosowano do niej oznakowanie drogowe.

Prosimy mieszkańców o dostosowywanie się do oznakowania oraz ograniczenie, o ile to możliwe, parkowania w trakcie prowadzenia prac. Jednocześnie przepraszamy za powstałe niedogodności i utrudnienia. W ramach inwestycji Spółka wymieni ponad 1,3 km sieci wodociągowej na nową Ø 110 wykonaną z polietylenu oraz 63 przyłącza wodociągowe. Z uwagi na duży zakres, inwestycję podzielono na 3 etapy:

  • I etap - ul. Kilińskiego, Słowackiego
  • II etap - ul. Matejki, Kościuszki
  • III etap - ul. Daszyńskiego, Słowackiego, Jagiellońska

Większość robót będzie wykonana metodą bezwykopową za pomocą przewiertu sterowanego. Pozwoli to na szybsze wykonanie zadań ograniczenie uciążliwości dla mieszkańców oraz zoptymalizowanie kosztów przedsięwzięcia. Prace zostały zaplanowane w związku z inwestycją Gminy Miejskiej w Chodzieży - przebudową ścieżek pieszo-rowerowych.

Przebudowa sieci wodociągowej na terenie miasta Chodzież Przebudowa sieci wodociągowej na terenie miasta ChodzieżPrzebudowa sieci wodociągowej na terenie miasta Chodzież

dostępność cyfrowa

 

informacja
o przetwarzaniu
danych
osobowych

Realizacje MWiK Chodzież