Archiwum Wydarzeń

Nowe taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków

c_550_370_16777215_00_images_wydarzenia_2018_logo.PNG

MWiK Sp. z o.o. w Chodzieży informuje, że decyzjami Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą w Bydgoszczy na terenie miasta i gminy Chodzież na lata 2021-23 zostają wprowadzone nowe taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków (dostępne tutaj). Przy nowych stawkach opłat abonamentowych zachowano zróżnicowanie dla faktur wystawianych w tradycyjnej, papierowej formie i e-fakturach przesyłanych na e-maila. Opłaty dla e-faktury są niższe o 4,10 zł/miesiąc, co daje prawie 50 zł oszczędności na rok.

Przechodząc na tę formę faktury nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale także chronimy środowisko naturalne (mniej papieru, wydruków, obciążeń dla środowiska spowodowanych dostarczeniem faktury). Już 35% wystawianych przez chodzieskie wodociągi faktur rozsyłanych jest do Odbiorców e-mailem. Aby otrzymać e-fakturę, należy wypełnić dostępne tutaj oświadczenie i dostarczyć je bezpośrednio bądź drogą pocztową do siedziby Spółki przy ul. Kochanowskiego 29 w Chodzieży, lub zeskanowane wysłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź przez e-bok. W przypadku wyrażenie równocześnie zgody na kontakt telefoniczny, na podany numer telefonu komórkowego wysyłany będzie bezpłatny sms ze wszystkimi danymi e-faktury (nr faktury, kwota do zapłaty, nr konta, termin płatności).

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 pod nr tel. 67-2811617.

dostępność cyfrowa

 

informacja
o przetwarzaniu
danych
osobowych

Realizacje MWiK Chodzież